Kontakt

De fleste spørsmål kan du få svar på ved å lese nettsidene våre, men ta kontakt med oss om du står fast.

  • Lurer du på hvor du kan lære deg å kode? Gå til kart over kodeklubber, klikk deg inn på nærmeste kodeklubb og finn info der eller om du klikker deg videre på den lokale siden Facebook
  • For tips om koding i skolen: Lærernettverk Lær Kidsa Koding (Facebook)

Dersom du lurer på noe annet enn hvor du kan lære deg å kode, bruk kontaktskjemaet under:

Kontaktpersoner

Disse personene kan du ta kontakt med, dersom du har spesifikke spørsmål angående interessante samarbeid, ideer eller annet.

Herdis Moldøen – Daglig leder
herdis@kidsakoder.no / 47 90 15 68

Simen Sommerfeldt – Grunnlegger og koordinator av Lær Kidsa Koding 
simen.sommerfeldt@kidsakoder.no / 99 50 77 33

Torgeir Waterhouse – Grunnlegger og koordinator av Lær Kidsa Koding 
torgeir.waterhouse@kidsakoder.no / 41 61 20 96

Helge Astad – Grunnlegger og koordinator av Lær Kidsa Koding 
helge@kodeklubben.no / 93 29 54 52

Carl  Myrland – Koordinator Lærernettverket LKK og prosjektkoordinator i Hedmark
carl@kidsakoder.no / 47 27 11 15

Karianne Hjorth-Olsen – Kontaktperson for personvern i Lær Kidsa Koding
karianne.hj-olsen@kidsakoder.no

Styret i Foreningen for Lær Kidsa Koding

Styret ledes av Helge Astad, og består ellers av Torgeir Waterhouse og Simen Sommerfeldt.